DSC 0607 EditedПротягом липня - грудня 2015 року у Харківському національному Університеті міського господарства імені О.М. Бекетова реалізовувався проект "Ефективне управління енергією - перший крок до Зеленого університету".

Що вдалося досягнути за шість місяців роботи проекту, подальші плани – про це та інше говорили учасники конференції.

Головним меседжем конференції стало запровадження системи енергоменеджменту в університеті. Наявність щоденного моніторингу енергоспоживання, аналіз даних та дії енергоменеджера уже сьогодні дають можливість розумно зменшувати енергоспоживання без залучення значних інвестицій.

З привітальним словом та словами подяки українським і польським партнерам проекту виступив Ректор – Володимир Миколайович Бабаєв, який наголосив на важливості та вчасності реалізації проекту та окреслив перспективи його розвитку.

У конференції прийняли участь почесні гості: Йоанна Юревич – Консул Посольства республіки Польща у Києві, Влодзімеж Лещинський - консул з економічних питань Генерального Консульства Республіки Польща у Харкові, Яцек Колібскі - голова Правління громадської організації «Європейський Інститут нерухомості», Руденко Андрій Іванович - заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства.

DSC 0621 EditedDSC 0661 Edited

DSC 0681 EditedDSC 0684 Edited

В рамках конференції були презентовані загальні результати проекту за пів року та подальші перспективи його розвитку.

Більш детальну інформацію можна отримати у координатора проекту від Університету – Бібік Наталі Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або на сайті http://green.kname.edu.ua/

Проект "Ефективне управління енергією - перший крок до Зеленого університету", реалізувався за фінансової підтримки Посольства Республіки Польща в Україні. Управління проектом здійснює громадська організація «Грінкубатор» спільно з Фондом «Енергоефективність та управління» та Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ

DSC 0711 EditedDSC 0782 Edited

DSC 0823 EditedDSC 0831 Edited

DSC 0858 EditedDSC 0861 Edited

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

20

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

На сайті Один гість та користувачі відсутні