DSC 0607 EditedПротягом липня - грудня 2015 року у Харківському національному Університеті міського господарства імені О.М. Бекетова реалізовувався проект "Ефективне управління енергією - перший крок до Зеленого університету".

Що вдалося досягнути за шість місяців роботи проекту, подальші плани – про це та інше говорили учасники конференції.

Головним меседжем конференції стало запровадження системи енергоменеджменту в університеті. Наявність щоденного моніторингу енергоспоживання, аналіз даних та дії енергоменеджера уже сьогодні дають можливість розумно зменшувати енергоспоживання без залучення значних інвестицій.

З привітальним словом та словами подяки українським і польським партнерам проекту виступив Ректор – Володимир Миколайович Бабаєв, який наголосив на важливості та вчасності реалізації проекту та окреслив перспективи його розвитку.

У конференції прийняли участь почесні гості: Йоанна Юревич – Консул Посольства республіки Польща у Києві, Влодзімеж Лещинський - консул з економічних питань Генерального Консульства Республіки Польща у Харкові, Яцек Колібскі - голова Правління громадської організації «Європейський Інститут нерухомості», Руденко Андрій Іванович - заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства.

DSC 0621 EditedDSC 0661 Edited

DSC 0681 EditedDSC 0684 Edited

В рамках конференції були презентовані загальні результати проекту за пів року та подальші перспективи його розвитку.

Більш детальну інформацію можна отримати у координатора проекту від Університету – Бібік Наталі Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або на сайті http://green.kname.edu.ua/

Проект "Ефективне управління енергією - перший крок до Зеленого університету", реалізувався за фінансової підтримки Посольства Республіки Польща в Україні. Управління проектом здійснює громадська організація «Грінкубатор» спільно з Фондом «Енергоефективність та управління» та Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ

DSC 0711 EditedDSC 0782 Edited

DSC 0823 EditedDSC 0831 Edited