01 DSC 0510 Edited04 лютого 2016 року з робочим візитом ХНУМГ імені О.М. Бекетова відвідала американська делегація у складі:

Лі Шварц - географ Департаменту США;

Дуглас Річардсон - виконавчий директор Асоціації американських географів;

Мелінда Лайтурі, провідний дослідник Офісу географії;

Мет Гамільтон - представник Асоціації американських географів;

Раффі Баліан, - директор Регіонального офісу з питань охорони навколишнього середовища, науки, технологій та охорони здоров’я.

ХНУМГ ім. О.М. Бекетова представив Ректор – Володимир Миколайович Бабаєв.

Від університету участь у зустрічі взяли:

Бібік Наталя Валеріївна – директор центру міжнародної діяльності та освіти

Стольберг Фелікс Володимирович – завідувач кафедри міських та регіональних екосистем

Димченко Олена Володимирівна – завідувач кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку

Кутоманов Дмитрий Евгеньевич – деканфакультету по роботі з іноземними студентами

Мамонов Костянтин Анатолійович – завідувач кафедри геоінформаційних систем, оцінки землі та нерухомого майна

Шипулін Володимир Дмитрович – професор кафедри геоінформаційних систем, оцінки землі та нерухомого майна

Завальний Олександр В’ячеславович – кандидат технічних наук, доцент кафедри міського будівництва

Дядін Дмитро Володимирович – старший викладач кафедри міських та регіональних екосистем

02 DSC 0520 Edited

В рамках зустрічі обговорили можливі шляхи співробітництва, плани щодо проекту допомоги від уряду США з питань використання геопросторових наук і технологій в підтримку плагування і управління зростанням міста.

Вчені університету презентували власні дослідження та їх практичне використання в місті Харкові та за межами міста.

На основі обговорення сторони домовились про подальший обмін пропозиціями та підготовку можливих напрямків щодо співпраці.

Вступ2019

VstupINFO