image005

Запрошуємо усіх бажаючих до участі в конференції 5 лютого 2016 року о 10:00 годині, конференц-зал №1

Протягом липня - грудня 2015 року у Харківському національному Університеті міського господарства імені О.М.Бекетова реалізовувався проект "Ефективне управління енергією - перший крок до Зеленого університету". Що вдалося досягнути за шість місяців роботи проекту і які подальші плани – про це та інше ви дізнаєтесь на конференції 5 лютого 2016 року у ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

Проект реалізується за підтримки Посольства республіки Польща в Україні. Управління проектом здійснює громадська організація «Грінкубатор» спільно з Фондом «Енергоефективність та управління» та Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ.

За додатковими запитаннями, звертайтесь:

Наталя Бібік – координатор проекту в Університеті

Проект фінансується в рамках програми польської закордонної допомоги Міністерства закордонних справ Польщі 2015 року

Вступ2019

VstupINFO