1PA16012716 жовтня 2012 року об 11.00 у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б, м. Київ) відбулось урочисте відкриття IV Національної виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті». Організаторами виставки-презентації виступають: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ». Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України у 2010 року виставці «Інноватика в сучасній освіті офіційно надано статус національної та включено до переліку національних виставок, що проводяться в Україні.

На виставці представлено близько 625 навчальних закладів (університети, академії, інститути, коледжі, технікуми, заклади післядипломної освіти, школи, гімназії, ліцеї, дошкільні та позашкільні навчально-виховні заклади) з 27 регіонів України різних рівнів і форм власності, наукові та методичні центри, регіональні і муніципальні органи управління освітою, видавництва, міжнародні установи і представництва, підприємства і бізнес-структури, що забезпечують галузь освіти засобами навчання. Також у виставці взяли участь навчальні заклади та представництва з Швейцарії, Польщі, Словаччини, Чехії, Італії.

Під час проведення виставки-презентації 16-18 жовтня 2012 р. учасники мають можливість поділитися досвідом співробітництва, потенційні абітурієнти та відвідувачі – познайомитися з умовами прийому в навчальні заклади, програмами обміну, післядипломною освітою за кордоном.

У рамках виставки проводилися конкурси з тематичних номінацій. Академія була нагороджена Золотою медаллю в номінації «Розробка та створення сучасних технічних засобів навчання для впровадження в освітню практику» на тему «Веб-сервіси моніторингу успішності студентів вищого навчального закладу». Вітаємо авторів інноваційної розробки та колектив Академії з нагородою.

Вступ2019

VstupINFO