01Із 30 листопада по 4 грудня у рамках історичного тижня «Спадщина Університету. Історія. Наука. Культура. Особистість» у бібліотеці проводилася виставка-інсталяція «Вчені-ювіляри ХНУМГ ім. О.М. Бекетова 2015 року». На ній було представлено матеріали про історію Університету в цілому та вчених-ювілярів минулого. Відвідувачі мали змогу ознайомитися з виданнями різних років, альбомами вирізок з газет, фотоальбомами, журнальними статтями, буклетами, фотографіями, що зберігаються у фондах нашої бібліотеки, ХДНБ ім. В.Г. Короленка та Музейного комплексу Університету. Оформлення виставки здійснювалося за допомогою дизайн-лабораторії та палітурної майстерні.

Особливу зацікавленість відвідувачів виставки викликала інсталяція ретро-речей, що відображають епоху ХХ сторіччя. Ретро-речі надані з особистих архівів співробітниками бібліотеки, Університету та Музейного комплексу.

Відвідувачі залишили свої враження на листах відгуків.

02l Edited10l

13l20l