10Предметом угоди є спільна діяльність, щодо розробки та реалізації проектів і програм, які орієнтовані на благоустрій території, вдосконалення містобудівної, архітектурної та ландшафтної зон Краснокутського району, підвищення його туристичної приваблювасті та створення умов для отримання практичних навичок студентів, підвищення їх рівня мотивації на здобуття освіти.

Угоду про співробітництво підписали ректор ХНУМГ імені О.М. Бекетова -  Бабаєв Володимир Миколайович та голова Краснокутської райдержадміністрації Харківської області - Марчук Олександр Сергійович.

Вже у 2016 році студенти факультетів Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва і Менеджменту пройдуть навчальну практику в організаціях та підприємствах Краснокутського району.

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ