image00126 листопада 2015 року у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відкрилася Друга щорічна  виставка «Публічне управління XXI ст.» за участю заступника голови обласної державної адміністрації  Ю. Світличної.

У рамках виставки Харківською обласною радою молодих вчених і спеціалістів та Радою молодих учених Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України проведено засідання «круглого столу» за темою: «Законодавче поле діяльності молодих учених України», організоване за підтримки Харківського університетського консорціуму та Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

Під час заходу були розглянуті положення Закону України  «Про наукову та науково-технічну діяльність», направлені на підтримку молодих учених, обговорені актуальні проблеми діяльності рад молодих вчених вищих навчальних закладів та шляхи їх вирішення.

У заході взяли участь директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Бабічев А.В., заступник голови Ради проректорів із наукової роботи вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації та директорів наукових установ Міністерства освіти і науки України, проректор з наукової роботи Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» Марченко А.П.,  голова Харківської обласної ради молодих учених і спеціалістів, головний науковий співробітник ПНІЛ АСУ Харківського національного університету радіоелектроніки Попов С.В.

image003image005

image007image009

Від ХНУМГ імені О.М. Бекетова в «круглому столі»  прийняла участь голова ради молодих вчених Мущинська Н.Ю., яка також підняла питання щодо інституціональної бази функціонування подібних рад. Визначено, що однією із проблем є низька поінформованість молодих вчених щодо законодавчої бази та можливостей участі в конференціях, грантових програмах та ін. Для подолання цих та інших проблем створено сайт обласної ради молодих  вчених і спеціалістів . Запрошуємо всіх до регіонального наукового порталу, який є корисним не тільки для молодих, але й більш досвідчених вчених і спеціалістів.

Участь в мiжнароднiй науково-практичній конференції "Публічне управління у забезпеченні сталого розвитку країни" (в межах виставки) прийняли проректор з наукової роботи Харченко В.Ф., викладачі кафедри менеджменту i адміністрування ХНУМГ імені О.М.Бекетова Дегтяр О.А., Мельман В.А. та студенти.

Одним з напрямів діяльності виставки була презентація волонтерських ініціатив та громадських організацій Харківщини. Психологи Центру доуніверситетської освіти і кар’єри ХНУМГ імені О.М.Бекетова презентували  волонтерську ініціативу, яка здійснює психологічний та соціальний супровід родин військовослужбовців, які загинули  в АТО у рамках всеукраїнського проекту «Родинне коло».

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ