1

2

3

4

5

image00126 листопада 2015 року у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відкрилася Друга щорічна  виставка «Публічне управління XXI ст.» за участю заступника голови обласної державної адміністрації  Ю. Світличної.

У рамках виставки Харківською обласною радою молодих вчених і спеціалістів та Радою молодих учених Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України проведено засідання «круглого столу» за темою: «Законодавче поле діяльності молодих учених України», організоване за підтримки Харківського університетського консорціуму та Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

Під час заходу були розглянуті положення Закону України  «Про наукову та науково-технічну діяльність», направлені на підтримку молодих учених, обговорені актуальні проблеми діяльності рад молодих вчених вищих навчальних закладів та шляхи їх вирішення.

У заході взяли участь директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Бабічев А.В., заступник голови Ради проректорів із наукової роботи вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації та директорів наукових установ Міністерства освіти і науки України, проректор з наукової роботи Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» Марченко А.П.,  голова Харківської обласної ради молодих учених і спеціалістів, головний науковий співробітник ПНІЛ АСУ Харківського національного університету радіоелектроніки Попов С.В.

image003image005

image007image009

 

Від ХНУМГ імені О.М. Бекетова в «круглому столі»  прийняла участь голова ради молодих вчених Мущинська Н.Ю., яка також підняла питання щодо інституціональної бази функціонування подібних рад. Визначено, що однією із проблем є низька поінформованість молодих вчених щодо законодавчої бази та можливостей участі в конференціях, грантових програмах та ін. Для подолання цих та інших проблем створено сайт обласної ради молодих  вчених і спеціалістів . Запрошуємо всіх до регіонального наукового порталу, який є корисним не тільки для молодих, але й більш досвідчених вчених і спеціалістів.

Участь в мiжнароднiй науково-практичній конференції "Публічне управління у забезпеченні сталого розвитку країни" (в межах виставки) прийняли проректор з наукової роботи Харченко В.Ф., викладачі кафедри менеджменту i адміністрування ХНУМГ імені О.М.Бекетова Дегтяр О.А., Мельман В.А. та студенти.

Одним з напрямів діяльності виставки була презентація волонтерських ініціатив та громадських організацій Харківщини. Психологи Центру доуніверситетської освіти і кар’єри ХНУМГ імені О.М.Бекетова презентували  волонтерську ініціативу, яка здійснює психологічний та соціальний супровід родин військовослужбовців, які загинули  в АТО у рамках всеукраїнського проекту «Родинне коло».    

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 277 гостей та користувачі відсутні