1

2

3

4

5

0119 листопада 2015 в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбулася подія, важлива для професійного розвитку студентів та випускників університету – «День кар'єри - 2015».

Головна мета даного заходу – дати можливість студентам і випускникам познайомитися з роботодавцями та пред'явити їм себе, як молодих фахівців, а також дізнатися про тенденції сьогоднішнього ринку праці. Це унікальна можливість не тільки знайти своє перше робоче місце, але і домовитися про проходження практик та стажувань. Так участь у «Дні кар'єри» є актуальним для студентів не тільки старших, але і початкових курсів.

Цього року в університетському заході взяли участь 37 підприємств та організацій міста Харкова та Харківської області.

Ми раді відзначити, що:

1. Акціонерне товариство «Трест Житлобуд-1»;

2. Державне підприємство «УкрНТЦЕнергосталь»;

3. Комунальне підприємство «Харківські теплові мережі»;

4. Товариство з обмеженою відповідальністю «Веза Україна»;

5. Комунальне підприємство «Міськелектротранссервіс»;

6. Харківський обласний центр зайнятості;

7. Харківський міський центр зайнятості

отримали дипломи за активну участь у професійному розвитку студентів та сприяння працевлаштуванню випускників ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

02Під час «Дня кар'єри - 2015» студенти мали можливість отримати кілька порад у своїх попередників - успішних професіоналів, випускників нашого Університету, які з радістю поділилися своїм досвідом та сказали майбутнім фахівцям напутні слова. У цей день перед студентами виступили:

- начальник планово-економічної служби «Харківських теплових мереж» Магомедова Марина Олександрівна;

- заступник генерального директора, головного інженера «УкркомунНДІпроект» Ушаков Павло Федорович;

- головний інженер обласних розподільних електричних мереж Кишинський Олександр Володимирович;

- головний державний податковий інспектор Основ'янській МДПІ м. Харкова Ткаченко Сергій Миколайович.

Також під час заходу фахівцями Харківського обласного центру зайнятості проводилося профорієнтаційне тестування, в ході якого студенти могли визначити свою професійну роль та управлінський потенціал. Також студенти могли ознайомитися з доступними вакансіями і скласти резюме за допомогою спеціальної комп'ютерної програми.

Також активну участь у «Дні кар'єри-2015» взяли представники регіональної інтернет-служби «Робота в Харкові», які презентували студентам свій сайт і розповіли про особливості пошуку роботи в інтернеті.

На завершення програми «Дня кар'єри» пройшов ряд тренінгів та майстер-класів, які могли відвідати кожен із бажаючий:

- майстер-клас від практичних психологів Центру доуніверситетської освіти і кар'єри Мельман В.О. і Хасая С.А. «Ефективна співбесіда без стресу»;

- тренінг від менеджерів проекту сайт «Робота в Харкові»Сухіної М.В. «Особливості пошуку роботи в інтернеті, як уникнути підводних каменів»;

- Тренінг від провідних фахівців профорієнтаційної роботи Харківського міського центру зайнятості Ромасько А.В. і Слобаденюк А.С. «Методи самопрезентації».

Всі вони були присвячені тому, як сьогоднішньому студенту стати більш затребуваним фахівцем, знайти своє місце в професійному світі і сміливо зайняти його, подолавши всі труднощі.

Навчальний і професійний світи мають багато відмінностей, і у студентів виникає багато питань, на які не завжди можна знайти відповідь в підручниках. Для пошуку відповідей на зацікавлені студентів питання і професійного розвитку студентської молоді Центр доуніверситетської освіти і кар'єри постійно організовує тренінги, майстер-класи та семінари на найактуальніші теми. Наступний майстер-клас планується на грудень 2015 року та буде присвячений особистісному розвитку та побудові кар'єри.

Шановні студенти, також у вас є можливість запропонувати цікаву для вас тему тренінгу, звернувшись до Центру, або записатися на безкоштовну консультацію до практичного психолога.

Ми чекаємо на Вас і завжди відкриті новим ідеям і пропозицій!

Фотозвіт

0304

05

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 234 гостей та користувачі відсутні