1

2

3

4

5

4 листопада Харківський національний університет міського господарства з діловою зустріччю відвідали представники Лодзинської Політехніки: Іренуш Збічинські - декан факультету Технологічного проектуваннята захисту навколишнього середовищата та Ханна Кежковська-Павлак – заступник декана факультету.

Польські гості презентували факультет Технологічного проектування та захисту навколишнього середовища. Пан Іренуш розповів про напрямки діяльності факультету, презентував новітні лабораторії в яких займаються студенти, розповів про можливість отримати європейський досвід і нашим студентам.

Щороку Університет проводить конкурс на безкоштовне навчання в Лодзинській політехніці для українських студентів та аспірантів. Пан Збічинські висловив побажання та надію в наступному році бачити на своєму факультеті і студентів ХНУМГ ім. О. М. Бекетова.

З іншого боку, ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, а саме факультет Факультет

Інженерних мереж та екології міст, презентував професор, доктор технічних наук Стольберг Фелікс Володимирович.

На даній зустрічі, також, були присутні декан факультету Інженерних мереж та екології міст, представники кафедр факультету, ініціативні студенти.

По результатам зустрічі планується плідна співпраці між профілюючими кафедрами факультетів, обмін студентами. На навчання та стажування вже отримані запрошення для студентів нашого Університету. Більш детальна інформація в центрі міжнародної діяльності та освіти

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 443 гостей та користувачі відсутні