1

2

3

4

Аспірантура

5

Вітаємо директора бібліотеки Євсюкову Надію Олександрівну, бібліотекарів залу інформаційного сервісу Запорожченко Олену та Бережну Ксенію з отриманням сертифікатів про успішне закінчення курсів Києво-Могилянської бізнес-школи: «Комунікаційні інструменти для побудови репутації», «Основи інформаційної безпеки», «Психологія стресу, та способи боротьби з ним», що проводилися через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.

Бажаємо їм подальших успіхів та досягнення великих здобутків.

Prometheus Logo

Наша мета - революція в освіті: prometheus.org.ua

«Prometheus» – громадський проект масових відкритих онлайн-курсів (МВОК). Надається безкоштовний онлайн-доступ до найкращих навчальних курсів університетського рівня всім охочим в Україні, незалежно від місця проживання, віку, статків та стану здоров’я.

«Prometheus» самостійно створює та розміщує масові відкриті онлайн-курси на власному сайті, а також надає безкоштовну можливість університетам, організаціям та компаніям-лідерам в своїй галузі публікувати та розповсюджувати курси на цій платформі.

Користувачі, які успішно складуть всі проміжні та фінальні завдання, зможуть отримати сертифікат про завершення курсу з підписом викладача.

010203

0405

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 424 гостей та користувачі відсутні