В рамках форуму відбулося обговорення актуальних питань взаємодії бізнесу, університетів та держави.

Участь в форумі взяли: заступник Міністра освіти і науки України – керівник апарату Олег Дерев’янко, заступник Міністра фінансів України – керівник апарату Оксана Маркарова, ректори та співробітники університетів України та представники бізнесу.

Учасниками форуму від Університету стали ректор -  проф.  Бабаєв Володимир Миколайович, доцент кафедри менеджменту адміністрування Мельман Вікторія Олександрівна та доцент кафедри економіки підприємств, бізнес адміністрування та регіонального розвитку Бібік Наталя Валеріївна.

Володимир Миколайович був запрошений спікером на панельну дискусію: Роль університетів у розвитку країни, регіону, міста. Учасники панельної дискусії обговорили актуальні питання участі держави, регіону та міста у розвитку Університетів та впливу Університетів на розвиток міста регіону та держави в цілому.

На другий день форуму відбулись практичні дискусії. Для обраних за результатами конкурсу 11 ректорів ВНЗ України, серед яких і Володимир Миколайович, на другий день відбулась зустріч по темі  "Управління інноваціями". Спікери: - Аарон Портер, директор із зовнішніх зв'язків Національного центру для бізнесу та університетів, Великобританія  та Олександр Саврук, декан Києво-Могилянської бізнес-школи. Зустріч стала першою в рамках проекту "New University".

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ