Кафедра геоінформаційних систем, оцінки землі та нерухомого майна Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова повідомляє про відкриття школи юного геоінформатика та управлінця нерухомістю. Запрошуємо учнів старших класів на заняття, які стартують 1 грудня 2015 року.

Основною задачею школи юного геоінформатика та управлінця нерухомістю є виявлення дослідницьких здібностей школярів та навчання їх основам геоінформаційних систем і управління нерухомістю. В процесі навчання школярі отримають знання, що не входять в програму загальноосвітньої школи. Це дозволить наблизитись до розуміння майбутньої професії за однією з наступних спеціальностей:

• геоінформаційні системи і технології;
  • оцінка землі та нерухомого майна;
  • землеустрій та кадастр.

Викладання в школі юного геоінформатика та управлінця нерухомістю проводиться досвідченими співробітниками кафедри геоінформаційних систем, оцінки землі та нерухомого майна, серед яких професори, доценти, аспіранти.

За інформацією звертайтесь за телефонами:

(057) 707-31-04, (057) 707-33-58.

(063) 847-27-53, (066) 257-69-80, (098) 334-61-70

Кафедри ХНУМГ