pocyatek29 вересня 2015 року в Варшавському Університеті відбулося святкове споткання з приводу інавгурації нового навчального року та привітання учасників міжнародних програм обміну, серед таких програм і Польський Еразмус для України, за якою проходить наукове стажування представник кафедри Менеджменту і Адміністрування Харківського Національного Університету імені О.М. Бекетова Діоба Альбіна. Програма направлена на поглиблення міжкультурних, наукових та ділових контактів між Університетами Польщі та України.

Цього року Варшавський Університет святкує своє 200-річчя і відповідно до міжнародних рейтингів є найкращим університетом Польщі і одним з лідерів в Європі. Так в 2015 році магістерські програми Факультету Менеджменту за міжнародним рейтингом Eduuniversal ranking посіли перше місце в Східній Європі. Більш детальні дані за посиланням: www.best-masters.com.

01 IMG 2684 Edited

02 IMG 2685 Edited

Вступ2019

VstupINFO