27092015 125 вересня 2015 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбулася зустріч представників Центру регіонального розвитку з міським головою Богодухова – Наталією Іванівною Олексенко.

Під час зустрічі розглядались питання, пов’язані з принципами та напрямами розпочатої партнерської співпраці між Центром регіонального розвитку ХНУМГ імені О.М. Бекетова і Богодухівською міською радою в рамках проекту «Приєднання до Європейської ініціативи «Угода мерів», яка була підписана між очільником міста Самбора Тарасом Копиляком, міським головою Богодухова Наталією Олексенко та вуйтом Гміни Ясло Станіславом Панькевичем у контексті добросусідських та партнерських відносин.

До участі в розробці та написанні проектів в міжнародні фонди та організації кафедра економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонально розвитку активно залучає студентів та аспірантів.

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

Шкільний урок в ХНУМГ