1

2

3

4

5

01 1 EditedВже четвертий рік поспіль кафедра Менеджменту і адміністрування відвідує школи міста Красноград Харківської області. Ось і цього року викладачі кафедри не оминули увагою красноградських абітурієнтів.

23 вересня 2015 року в рамках профорієнтаційної роботи та тісної співпраці з керівництвом шкіл відбулися зустрічі з учнями 10-х і 11-х класів п’яти шкіл м. Красноград.

В ході бесід старшокласники були ознайомлені з можливостями та перевагами навчання у ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, дізналися про напрямки діяльності кафедри Менеджменту і адміністрування, а також отримали інформацію щодо навчання на підготовчих курсах на базі Університету. За результатами проведених заходів близько 20 учнів виявили бажання відвідати день відкритих дверей 10 жовтня 2015 року.

Кафедра МіА висловлює подяку директорам НВК № 1, 2, 3, Багатопрофільного ліцею № 4 і Красноградської гімназії «Гранд» за плідну співпрацю та сприяння у проведенні профорієнтаційних заходів, і бажаємо бачити ще більше випускників красноградських шкіл студентами ХНУМГ ім. О.М. Бекетова!

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 250 гостей та користувачі відсутні