01 P1010053 1Кафедра «Архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища» успішно здійснює підготовку бакалаврів за напрямом «Архітектура», магістрів за напрямом «Архітектура», за фахом «Архітектура будівель і споруд».

Студенти кафедри регулярно приймають успішну участь у навчальній та науково-дослідній роботі факультету «Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва», демонструючи його досягнення на міському та національному рівнях.

27 березня 2015 в місті Києві студенти третього курсу перемогають в півфіналі міжнародного студентського конкурсу «ПРОЕКТ МУЛЬТІКОМФОРТНОГО ДОМА В АСТАНІ. ISOVER 2015 » та приймають участь у національному фіналі.

Студенти групи А-2011-1 Зейналова Е., Гапоненко А., Герасименко А. були нагороджені дипломами "приз глядацьких симпатій". Студенти групи А-2011-1 Фадєєва А., Лимар А., Коршикова К. отримали дипломи за участь у студентському конкурсі.

Керівництво факультету, кафедра «Архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища» домовляються із провідними компаніями про проведення виїзних занять для студентів напряму «Архітектура» на будівельних об'єктах високого класу, розташованих в центральній частині міста Харкова, а також проводять велику роботу з підготовки цих занять. Студенти третього курсу в рамках курсового проектування відвідують елітні житлові комплекси. Безпосередньо на будівельних об'єктах викладачі кафедри "Архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища" проводять навчальні заняття, знайомлять майбутніх архітекторів з ходом будівництва об'єктів, особливостями його проектування, з застосовуваними сучасними технологіями будівництва житлових комплексів. В результаті цієї роботи студенти виконують індивідуальний звіт по відвідуванню будівельних об'єктів.

03 zach104 zach202 Rezanovich 

Студенти беруть участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук в області «Архітектура будівель і споруд», під керівництвом кандидатів архітектури, докторів архітектури, і отримують дипломи переможців.

Студенти, які мають у своєму активі знання іноземної мови, мають можливість брати участь у різних стажуваннях в іноземних архітектурних школах або продовжувати там післядипломну освіту.

05 106 miron5 

По закінченні факультету «Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва» ХНУМГ ім. О.М. Бекетова за освітньо-професійними програмами випускники отримують наступні кваліфікації:

• «Бакалавр архітектури»;
• «Магістр архітектури».

Банер виборів

Баннер Довідника 2018

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

Олімпіади ХНУМГ 2019

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

На сайті 267 гостей та користувачі відсутні