DSC 0190 EditedЗ Днем Знань усіх присутніх привітали ректор ХНУМГ ім. О.М. Бекетова Володимир Миколайович Бабаєв та почесні гості: Генеральний Консул республіки Польщі у Харкові Станіслав Лукасик, радник голови Харківської обласної державної адміністрації Стороженко Сергій Михайлович, Голова правління ОАО «Трест Житлобуд-1» Харченко Олександр Михайлович.

DSC 0252 EditedПершокусникам вручили символічну залікову книжку і за наполегливість,силу волі і знання ректор поставив першу оцінку-«ВІДМІННО».

Вже за традицією корзину квітів першокурсники поклали до могили видатного зодчого,Академіка архітектури,чиє ім’я носить наш Університет - Олексія Миколайовича Бекетова.

Святковий настрій першокурсникам подарували учасники художньої самодіяльності студентського клубу ХНУМГ.

Хочеться побажати першокурсникам,щоб кожен день навчання у нашому Університеті приносив тільки позитивні емоції.

Вітаємо тебе, студенте України!

неси гордо «Бекетовця» ім’я.

Ти будеш прославлять Університет від нині.

Тобі, сміливо йти у майбуття!

баннер ТСЛ

Вступ2019