1

2

3

4

5

01 2015 2Нещодавно закінчилась навчальна практика 2 курсу групи ТУР2013-1 и ТУР2013-2 під керівництвом асистента кафедри Туризму і готельного господарства Соколенко А.С. Під час практики були відвідані заклади туристської та готельно-ресторанної сфери м. Харкова.

У турагенції «Afros отдых и путешествия» студенти познайомились з директором Примак Оленою Вікторівною, яка розповіла з чого починала свій шлях у туристському бізнесі, як просувалася по кар’єрних сходах. Олена Вікторівна ознайомила студентів з деякими аспектами роботи в туризмі, а також зі спеціалізованими програмами з бронювання турів. Багато уваги та часу директор турагенції приділила запитанням студентів.

02 2015 1 

03 Globus 2015 104 Globus 2015 2В туристському агентстві «Золотий глобус» студенти познайомились з директором Єськовою Олександрою В’ячеславівною, яка люб’язно провела майстер-клас з бронювання авіаквитків у програмі «Галілео», «Pegasus», а також розповіла про тонкощі страхування туристів під час подорожі, специфіку роботи low-cost авіакомпаній, регулярних і чартерних рейсів.

В американському ресторані «Farsch local diner» студенти не лише ознайомилися з меню та особливостями оформлення й подачі страв, але й мали змогу побачити роботу кухні, бару, познайомились з персоналом ресторану, новими ідеями, специфікою спілкування з клієнтами ресторану. Шеф-кухар Ігор Мезенцев розповів про історію створення закладу та подальші плани ресторанної мережі.

05 Farsch 2015 106 Farsch 2015 2 

07 Farsch 2015 3 

08 Gubernia 2015 1У ході екскурсії по готелю «Губернія» студенти мали можливість відвідати номери різних категорій, конференц-зал, сауну, ресторан, а також підсобні приміщення. Директор Пивоваревич Анастасія Дмитрівна розповіла про історію створення готелю, особливості готельного менеджменту, специфіку оформлення та поселення гостей, а також поділилася зі студентами планами на майбутнє.

Відвідання студентами профільних закладів під час навчальної практики – чудова можливість не лише ознайомитися зі специфікою їх майбутньої спеціальності, але й поспілкуватися з професіоналами, отримати відповіді на запитання щодо побудування кар’єри.

 

Фотозвіт

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 289 гостей та користувачі відсутні