1

2

3

4

Аспірантура

5

01 2012 08 21 6721 серпня 2012 в ході робочої поїздки до Харкова міністр освіти провів нараду з ректорами ВНЗ харківського регіону, приурочене до закінчення вступної компанії. Нарада з міністром освіти Табачником Д.В. вперше проходило в стінах харківської національної академії міського господарства. Міністр освіти Табачник Д.В. відвідав бібліотеку і ліцей академії. Ректор академії Бабаєв В.М. познайомив міністра освіти з матеріальною базою ВНЗ, а також з будівництвом виховного центру.

У нараді взяли участь заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін та начальник Головного управління освіти і науки Харківської облдержадміністрації Роман Шаповал.

У ході наради Міністр освіти Дмитро Табачник зазначив, що вступна компанія цього року виявилася рекордною за кількістю поданих абітурієнтами заяв. Всього подано абітурієнтами 1 948 500 заяв. Рекордна кількість заяв подано в Харківський національний університет ім. Каразіна. В Київський національний університет імені Тараса Шевченка було подано 45 500 заяв.

Харківські вузи стовідсотково виконали державне замовлення. Вакантних місць для абітурієнтів не залишилося. Про це повідомив Міністр освіти Дмитро Табачник. Держзамовлення на юридичні та економічні спеціальності цього року був зменшений, у теж час на технічні спеціальності був збільшений. Наприклад, харківський аерокосмічний університет ХАІ отримав в цьому році додатково 170 бюджетних місць на технічні спеціальності. В цілому вступну кампанію цього року Дмитро Табачник назвав успішною.

02 2012 08 21 66В ході наради ректор харківського національного університету Вєркіна Т.Б. звернула увагу міністра освіти проблемі набору абітурієнтів на творчі спеціальності. Ректор харківського національного університету ім.Каразіна Бакіров В.С. зазначив, що в цьому році значна кількість заяв було подано через електронне надходження, що безумовно зменшило навантаження на приймальні комісії і закликав розширити цю практику в наступному році.

Зі своїми пропозиціями та зауваженнями по вступної компанії цього року виступили ректор національного університету "Юридична академія України ім.Ярослава Мудрого" Тацій В.Я., ректор національного технічного університету "ХПІ" Товажнянський Л.Л., ректор національного аерокосмічного університету "ХАІ" Кривцов В.С., ректор національного університету внутрішніх справ Бандурка О.М.

 

Фотоархів

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 315 гостей та користувачі відсутні