Кафедра Геоінформаційних систем, оцінки землі та нерухомого майна оголошує про набір студентів на 5-й курс для навчання за програмами підготовки:

• спеціаліст / магістр зі спеціальності «Геоінформаційні системи і технології»;
  • магістр зі спеціальності «Оцінка землі та нерухомого майна»;
  • магістр зі спеціальності «Землеустрій та кадастр».

Триває набір студентів за напрямом підготовки «Геодезія, картографія та землеустрій» (освітньо-кваліфікаційний рівень: бакалавр). Випускники технікумів та коледжів зараховуються на 3-й курс.

01 img002

Кафедра має сучасну матеріально-технічну базу та здійснює повний цикл підготовки. Студенти мають змогу приймати участь у міжнародних проектах (Болгарія, Польща). Випускники кафедри проходять практику та працюють на багатьох підприємствах від геодезичних служб і ріелтерських компаній до державних органів управління.

Чекаємо на вас!

Контактна інформація: сайт кафедри www.kaf-gis.kh.ua,
тел.: (050) 669-76-38, (068) 963-00-84.

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ