01 7427 червня відбулася зустріч викладачів кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку та експертів Центру регіонального розвитку Єсіної Валерії Олександрівни та Славути Олени Іванівни з Вольфганганом Аманом (Dr Wolfgang Amann)  директор Інституту нерухомості та житлового будівництва ТОВ, Відень, Австрія та Іриною Басс консультантом USIAD. На зустрічі обговорювались питання діагностичного дослідження політичної, фінансової, комерційної, технічної та експлуатаційної доцільності проектів участь приватного сектора в житловому секторі України, спрямованим на адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам.

Славута Олена Іванівна ознайомила Вольфгангана Амана з політикою, механізмами та інститутами надання житла на державному / місцевому рівні в Україні.

Єсіна Валерія Олександрівна запропонувала конкретні проекти участі приватного сектора до державно-приватного партнерства в сфері будівництва.

Зустріч пройшла плідно та в дружній атмосфері.

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ