01 gl9 червня 2015 року на базі  Харківського національного університету  міського господарства імені О.М. Бекетова за ініціативи  кафедри Економіки підприємств, бізнес адміністрування та регіонального розвитку, Центром доуніверситетської освіти і кар’єри було організовано заняття в рамках літнього шкільного табору для учнів 5 та 6 класів загальноосвітньої школи № 37.

Діти з великим задоволенням прийняли участь у креативному занятті з психологом Центру Хасая С.А. Після створення атмосфери довіри та психологічного комфорту учні налагодили взаємодію в командах. Вони виконували вправи на формування позитивної оцінки себе і оточуючих, взаєморозуміння в групі, брали активну участь у рухливих іграх. Наприкінці кожна команда презентувала свій малюнок. Вчителі також брали участь у тренінгу.

У другій частині заняття доцент кафедри хімії к.х.н. Зайцева І.С. прочитала міні - лекцію з основ хімії у ігровій формі. Студенти університету продемонстрували дітям цікаві хімічні досліди, в результаті яких школярі  дізнались багато цікавого про титрування водопровідної води, про методи виявлення придатності питної води та прийняли участь у різноманітних хімічних дослідах.

По закінченню заняття школярі сфотографувалися на згадку про знайомство з ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

02 103 3 

04 405 5 

06 6 

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

20

баннер ТСЛ

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Прием Кернеса 4

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

На сайті 373 гостей та користувачі відсутні