01 DSC 010523.05.2015 р. у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбулося урочисте свято «День випускника – 2015». Від ректорату гостей, випускників і друзів нашого Університету тепло привітав перший проректор Стадник Г.В. Від випускників 1959 року випуску щирі привітання переказав Піліграм С.С., радник генерального директору КП «Харківводоканал», почесний громадянин Харківської області. Про розвиток і спадщину Університету почесним гостям свята розповів випускник 1960 року, почесний професор Університету, академік Академії будівництва і архітектури України Кайлюк Є.М. Після урочистого концерту випускники відвідали факультети, кафедри та сучасні лабораторії Університету, зустрілись з деканами і викладачами. Випускники Університету висловили щирі слова подяки за теплий прийом і організоване свято викладачам і ректорату.

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ