1

2

3

4

Аспірантура

5

01 115 травня 2015 в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова директор Центру доуніверситетської освіти і кар'єри, к.т.н., доцент кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві Мельман Вікторія Олександрівна провела підсумкове тренінгове заняття на тему «Формування якостей ефективного менеджера проектів. Методика презентації та захисту проектів».

Лідери учнівського самоврядування м. Харкова розглянули теоретичні та практичні аспекти формування якостей ефективного менеджера, побудували власну модель менеджера, який вміє керувати собою, а також обговорили критерії успішної презентації проекту та публічного виступу.

В ході заняття старшокласники представили до розгляду конкурсної комісії власні соціальні, технічні, екологічні, волонтерські і бізнес проекти, розроблені за підтримки провідних викладачів університету.

Кращі конкурсні проекти учнівської молоді будуть представлені на заключній конференції Школи розвитку «Мер міста» – «Сталий розвиток міст за участі дітей та молоді» 22 травня 2015 р. за підтримки ректорату ХНУМГ імені О.М. Бекетова та Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської Ради.

02 203 3 

04 4 

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

Ректорат
Дата 25.01.21 10:00 - 11:00

Засідання Ректорату відбудеться у конференц-залі №2 о 10:00

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 222 гостя та 0 користувачів