01 image00115 травня 2015 р. у Залі засідань музейного комплексу Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відбулося урочисте засідання Вченої Ради університету.

У заході прийняли участь:

Олешко Олена Петрівна – Перший заступник Голови Харківської обласної ради;

Парамонов Андрій Олександрович – Перший заступник Харківського міського голови;

Бабічев Анатолій Валерійович – Директор Департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації;

Кокоріна Тетяна Миколаївна – т.в.о. Директора департаменту житлово-комунального господарства і розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації;

Васильєв Анатолій Йосипович – Президент інженерної академії України доктор наук;

Євель Сергій Михайлович – Генеральний директор ТОВ «Стальконструкція»;

Сталінський Дмитро Віталійович – Генеральному директору ДП УкрНТЦ «Енергосталь»;

Звєрєв Віктор Олександрович – Президент Харківської Торгово-промислової палати;

Політучий Сергій Якович – Президент групи компаній «Фактор»;

Ткач Віктор Петрович – Керівник Східного відділення Лісівничої академії наук України;

Свірідова Раїса Василівна – Голова Харківського правління НТО комунального господарства і побутового обслуговування.

02 image00303 image005 

Цей рік був визначальним для наукового життя ХНУМГ імені О.М. Бекетова. Завдяки злагодженій, цілеспрямованій роботі всього колективу науково-педагогічних працівників ВУЗу вдалося увійти на новий значимий рівень наукових досліджень і розробок, що виконуються на замовлення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Харківської міської ради, Харківської обласної державної адміністрації, Міжнародної агенції з атомної енергетики, ТОВ «Шелл Юкрейн Експлорейшн енд Продакшн І».

В ХНУМГ імені О.М. Бекетова відкрито Науково-дослідний центр світлотехнічних вимірювань, Лабораторію світлового дизайну, ВІМ-лабораторію, лабораторний комплекс Освітньо-виробничого центру «Сучасні технології в енергетиці».

У березні 2015 року Університет отримав відзнаки у Шостій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2015»: Дипломом Гран-Прі «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» за високі показники у рейтинговому виставковому конкурсі «Наукова та науково-технічна діяльність»; Сертифікат «Якість наукових публікацій»; Диплом «За творчу працю з підвищення якості національної освіти»; Золоту медаль в номінації «Упровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчальну, наукову та управлінську діяльність навчального закладу» за інноваційну розробку «Упровадження вільного програмного забезпечення Кoha для автоматизації бізнес-процесів бібліотеки вищого навчального закладу».

Вже традиційно з нагоди Дня науки Вчена Рада Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відзначає здобутки співробітників та студентів та підводить підсумки діяльності Університету в галузі науки.

Досягнення науковців Університету були відзначені: Подяками Голови Харківської обласної ради; Почесними грамотами Харківської обласної ради; Грамотами Департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації; грамотами Харківського обласного науково-технічного товариства комунального господарства та побутового обслуговування.

Науковцям Університету були вручені дипломи кандидатів наук, атестати професорів та доцентів.

04 image00705 image009 

06 image011 

Вступ2019

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

ДЕНЬ ВИПУСКНИКА

Баннер Довідника 2018

ЦДОК

0001

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

На сайті 295 гостей та користувачі відсутні