1

2

3

4

5

01 LogoСтворення асоціації стало логічним продовженням роботи бізнес-інкубатора університету, відкритого в минулому році за підтримки МЗС Польщі в рамках проекту SUCSID, що реалізується за підтримки Європейського Союзу.

Ідея створення асоціації належить викладачам та студентам кафедри Економіки підприємства, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, які у позанавчальний час вже впроваджують деякі прикладні проекти. Їм вже вдалося ініціювати проведення перших тренінгів за участю успішних підприємців, авторів книг з розвитку підприємництва та практичних психологів. Крім того, студенти з викладачами розробляють проекти для підприємців, які звертаються з проханням розробити пропозиції щодо розвитку їх бізнесу та ін Таким чином, у вузі розраховують, що створення бізнес-асоціації сприятиме підготовці більш конкурентних випускників на ринку праці, які зможуть швидко адаптуватися на першому робочому місці і будуть сприяти розвитку бізнес-середовища в місті, регіоні та країні.

У відкритті бізнес-асоціації взяли участь ректор ХНУМГ їм. А.Н. Бекетова Володимир Бабаєв, директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко, представники проекту SUCSID Дорін Фестье, Софі Мозер, Каміїл Пернель.

02 103 204 3 

05 406 5 

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 206 гостей та користувачі відсутні