01 LogoСтворення асоціації стало логічним продовженням роботи бізнес-інкубатора університету, відкритого в минулому році за підтримки МЗС Польщі в рамках проекту SUCSID, що реалізується за підтримки Європейського Союзу.

Ідея створення асоціації належить викладачам та студентам кафедри Економіки підприємства, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, які у позанавчальний час вже впроваджують деякі прикладні проекти. Їм вже вдалося ініціювати проведення перших тренінгів за участю успішних підприємців, авторів книг з розвитку підприємництва та практичних психологів. Крім того, студенти з викладачами розробляють проекти для підприємців, які звертаються з проханням розробити пропозиції щодо розвитку їх бізнесу та ін Таким чином, у вузі розраховують, що створення бізнес-асоціації сприятиме підготовці більш конкурентних випускників на ринку праці, які зможуть швидко адаптуватися на першому робочому місці і будуть сприяти розвитку бізнес-середовища в місті, регіоні та країні.

У відкритті бізнес-асоціації взяли участь ректор ХНУМГ їм. А.Н. Бекетова Володимир Бабаєв, директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко, представники проекту SUCSID Дорін Фестье, Софі Мозер, Каміїл Пернель.

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ