1

2

3

4

Аспірантура

5

01 V9MNvKprY7E23 квітня в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова пройшов тренінг «Особистісне планування. Побудова системи управління », який провів Юрій Урсой, директор компанії «Uprofi plan». Він розповів студентам і викладачам Університету про важливість довгострокового планування і визначення мети, а також про те, як розрізняється по ефективності робота з детальним плануванням і без нього.

Розглянув декілька принципів і методик, які ефективно застосовуються в плануванні. Серед них били такі, як принцип Порето, матриця Ейзенхауера, піраміда планування Франкліна. Також Юрій Урсой запропонував свою методику ефективного планування і декілька вправ, які допоможуть студентам вже сьогодні почати досягати своїх кар'єрних цілей.

У другій частині тренінгу, ведучий, в ігровій формі, продемонстрував особливості оцінки власного потенціалу, звернувши увагу аудиторії на те, що ця оцінка часто буває заниженою.

Наприкінці тренінгу деякі з учасників, за їх активну участь, отримали корисні подарунки, які в подальшому їм допоможуть при плануванні та досягненні поставлених цілей.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 319 гостей та користувачі відсутні