З отриманням сертифікату про успішне закінчення курсу Києво-Могилянської бізнес-школи «Вступ до Теорії обмежень та Процеси мислення як потужний підхід до управління бізнесом», що проводився через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus. Бажаємо подальших успіхів та досягнення великих здобутків.

01 Certificate1 page 001 

02 Prometheus

Наша мета - революція в освіті prometheus.org.ua

«Prometheus» – громадський проект масових відкритих онлайн-курсів (МВОК). Надається безкоштовний онлайн-доступ до найкращих навчальних курсів університетського рівня всім охочим в Україні, незалежно від місця проживання, віку, статків та стану здоров’я.

«Prometheus» самостійно створює та розміщує масові відкриті онлайн-курси на власному сайті, а також надає безкоштовну можливість університетам, організаціям та компаніям-лідерам в своїй галузі публікувати та розповсюджувати курси на цій платформі.

Користувачі, які успішно складуть всі проміжні та фінальні завдання, зможуть отримати сертифікат про завершення курсу з підписом викладача.

«Prometheus» пропонує наступні форми співпраці:

1. Участь в проекті. Ваш університет, організація чи компанія стають учасниками проекту “Prometheus”, отримують власну сторінку на нашому сайті, а також право на безкоштовне розміщення курсів.

Ми просимо вас:

- Забезпечити пошук викладача та його роботу над курсом (розробка лекцій та завдань, відповіді на питання студентів на форумах курсу тощо).

- Здійснити самостійний запис та монтаж відеолекцій.

Забезпечується безкоштовна можливість розміщення ваших курсів на нашій онлайн-платформі з надзвичайно потужними можливостями для конфігурації курсу, створення різноманітних завдань та спілкуванню зі студентами на форумах.

- Базу користувачів та наші PR можливості для рекламування вашого курсу.

- Повну методичну допомогу у підготовці та реалізації курсу, поради щодо організації зйомок та процесу спілкування зі слухачами на форумах.

- Письмовий договір, що фіксує збереження прав інтелектуальної власності на курси за вашою організацією.

Будь ласка, зв’яжіться з нами за допомогою електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи за номером телефону 099 141 70 92, щоб дізнатися всі деталі.

2. Створення курсів на замовлення. Ваша організація зацікавлена в безкоштовному поширенні знань серед десятків тисяч людей з мінімумом витрат, але не може самостійно створювати відео чи не має відповідних викладачів? Ми готові взяти на себе повний цикл виробництва масового відкритого онлайн-курсу по ціні собівартості роботи: від пошуку викладача та запису відеолекцій до підтримки користувачів на форумах курсу.

Будь ласка, зв’яжіться з нами за допомогою електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи за номером телефону 099 141 70 92, щоб дізнатися всі деталі.

3. Спонсорство ланцюжку курсів. Пріоритетне завдання “Prometheus” – створення ланцюжків з п’яти-восьми курсів з найбільш потрібних українському суспільству напрямків освіти. На даний момент ми вже запустили ланцюжки курсів з бізнесу та IT, наступні на черзі – англійська мова та журналістика. Ваша компанія чи організація можуть підтримати вільне поширення найякісніших знань в Україні, оплативши створення ланцюжку курсів чи його частини. Ми із задоволенням розповімо про підтримку вашою компанією благородної справи безкоштовної онлайн-освіти на головній сторінці “Prometheus”, а також на сторінках всіх курсів, які ви профінансуєте, в прес-релізах, наших виступах на публічних зустрічах та конференціях. “Prometheus” – неприбуткова організація, тому вартість виробництва і підтримки масових відкритих онлайн-курсів нашим проектом зовсім невелика.

Будь ласка, зв’яжіться з нами за допомогою електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи за номером телефону 099 141 70 92, щоб дізнатися всі деталі.

Загальні принципи співробітництва

За будь-якої форми співробітництва ми притримуємося наступних базових принципів нашого проекту:

1. “Prometheus” працює у двох форматах: масових відкритих онлайн-курсів та змішаної освіти. Масові відкриті онлайн-курси (МВОК) складаються з відеолекцій, інтерактивних завдань, що дозволяють закріпити отримані знання, а також форуму, на якому студенти можуть задати питання викладачу та спілкуватися один з одним. Змішана освіта передбачає інтеграцію онлайн-навчання і, зокрема, МВОК, в навчальний процес університетів та шкіл.

2. Ми створюємо курси (не менше 8-10 годин відео лекцій) та міні-курси (не менше 4-5 годин відео лекцій), а не окремі онлайн-лекції, якими б цікавими вони не були.

3. “Prometheus” завжди знаходиться в пошуках способів збільшення своїх доходів для створення нових та підтримки вже існуючих курсів, але як неприбуткова організація не шукає прибутку.

4. Доступ до наших курсів завжди був і залишиться безкоштовним.

5. Якість курсів – головний пріоритет для нас. Ми уважно аналізуємо кожен потенційний курс перед його створенням, щоб забезпечити наших студентів найкращим навчальним досвідом.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

Олімпіади ХНУМГ 2019

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

На сайті 168 гостей та користувачі відсутні