01 113 квітня 2015 в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова пройшло чергове заняття школи розвитку «Мер міста» для лідерів учнівського самоврядування м. Харкова.

Доцент кафедри Міських і регіональних екосистем Задорожний Костянтин Миколайович прочитав старшокласникам пізнавальну лекцію на тему «Формування екологічного мислення», матеріали якої допоможуть учням у розробці власних екологічних проектів.

Другу годину заняття школи розвитку провела доцент кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві Мельман Вікторія Олександрівна. В ході заняття школярі розглянули основи проектного менеджменту, приклади соціальних проектів, продумали структуру власних проектів, а також пройшли тестову методику по визначенню управлінського потенціалу.

02 MvoV1E1BBDIНаступна зустріч лідерів учнівського самоврядування та провідних викладачів у стінах Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відбудеться 17 квітня 2015 р. і пройде у форматі круглого столу «Ефективне управління містом». Планується обговорення актуальних питань міського розвитку за напрямками:

1. «SMART - СITY» - можливість управління містом;

2. Урбаністика як спосіб раціонального використання міського простору;

3. Розвиток муніципальної туристичної інфраструктури;

4. Управління проектами та програмами розвитку міста;

5. Екологічний аспект розвитку міста;

6. Енергоефективність міських технологій та альтернативні джерела енергії;

7. Реформування місцевого самоврядування;

8. Розвиток житлово-комунального господарства міста.

03 QANTIKRNhMA04 sDA4iR7hI8o

На завершення роботи університетської школи розвитку «Мер міста» в цьому навчальному році 15 травня 2015 відбудеться конкурс учнівських проектів, розроблених школярами за підтримки провідних викладачів Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

ВСТУП2019

VstupINFO