1

2

3

4

5

Розпорядженням ректора №6 від 01.02.2012 року була створена робоча група з корегування Стратегії розвитку Академії до 2020 р. під загальним керівництвом ректора академії – професора В.М. Бабаєва. Відповідальним призначено проф. Писаревського І.М. Наступного дня було проведено збори робочої групи, де обговорювались загальні та робочі питання. Активно працювали: проф. Ковалевський Г.В., Серіков Я.О., Семенов В.Т., Шмуклер В.С, доц. Золотов С.М., Бібік Н.В., Мельман В.О., Оболенцева Л.В. а також Яковлєв П.М., Мороз Н.І., Краснокутська Ю.В.

В роботі проведено аналіз тенденцій світової та вітчизняної систем вищої та післявузівської освіти, досвіду ВНЗ Росії, Казахстану, Великобританії та провідних вузів України. Був запрошений багаторічний ректор АНГ при Уряді РФ – акад. Аганбегян А.Г. Обґрунтована необхідність розробки даної Стратегії. Місія, підходи, стратегічні напрямки та рейтингові показники сформовані на основі взаємозв'язку освіти, науки і виробництва.

Місія академії орієнтована на зміни та сфокусована на зовнішнє середовище, з бізнес-іміджем та інтегрованим різномаіттям як заходів переваги з забезпеченням випереджаючого розвитку та досягненням конкурентних позицій в регіональному, національному і світовому освітньому просторі корпоративної багаторівневої освіти, відповідного міжнародного стандарта якості з виконанням ролі каталізатора розвитку міст і міських господарств на основі технопарку «ВУЗ-місто».

З урахуванням запропонованих доповнень і зауважень питання затвердження Стратегії буде розглядатися на засіданні Вченої ради академії в кінці травня 2012 р.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 240 гостей та користувачі відсутні