Розпорядженням ректора №6 від 01.02.2012 року була створена робоча група з корегування Стратегії розвитку Академії до 2020 р. під загальним керівництвом ректора академії – професора В.М. Бабаєва. Відповідальним призначено проф. Писаревського І.М. Наступного дня було проведено збори робочої групи, де обговорювались загальні та робочі питання. Активно працювали: проф. Ковалевський Г.В., Серіков Я.О., Семенов В.Т., Шмуклер В.С, доц. Золотов С.М., Бібік Н.В., Мельман В.О., Оболенцева Л.В. а також Яковлєв П.М., Мороз Н.І., Краснокутська Ю.В.

В роботі проведено аналіз тенденцій світової та вітчизняної систем вищої та післявузівської освіти, досвіду ВНЗ Росії, Казахстану, Великобританії та провідних вузів України. Був запрошений багаторічний ректор АНГ при Уряді РФ – акад. Аганбегян А.Г. Обґрунтована необхідність розробки даної Стратегії. Місія, підходи, стратегічні напрямки та рейтингові показники сформовані на основі взаємозв'язку освіти, науки і виробництва.

Місія академії орієнтована на зміни та сфокусована на зовнішнє середовище, з бізнес-іміджем та інтегрованим різномаіттям як заходів переваги з забезпеченням випереджаючого розвитку та досягненням конкурентних позицій в регіональному, національному і світовому освітньому просторі корпоративної багаторівневої освіти, відповідного міжнародного стандарта якості з виконанням ролі каталізатора розвитку міст і міських господарств на основі технопарку «ВУЗ-місто».

З урахуванням запропонованих доповнень і зауважень питання затвердження Стратегії буде розглядатися на засіданні Вченої ради академії в кінці травня 2012 р.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

20

баннер ТСЛ

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Прием Кернеса 4

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

На сайті 307 гостей та користувачі відсутні