1

2

3

4

5

01 114 березня 2015 р. в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбулося чергове заняття в школі «Мер міста» для лідерів Харківської обласної ради старшокласників, присвячене соціальним проектам Харкова та Харківської області.

В ході заняття були представлені проекти, розроблені та реалізовані командами старшокласників: «Молодь за здорове життя» та «Відродження алеї Краснокутського дендропарку». У рамках проекту «Допоможи героям АТО», лідери учнівського самоврядування Харківського району передали молитовники для бійців української армії.

Перед лідерами учнівського самоврядування також виступила координатор напряму проекту «Медичний волонтер» Ярослава Шевченко з презентацією, в ході якої розповіла про мету проекту, його структуру, ресурси та отриманих результатах, а також про те, як бажаючі можуть взяти в ньому активну участь.

02 uM8c8Bz71 s03 70dbpqXOWzA 

На зустрічі з лідерами Харківської обласної ради виступила також психолог, член Харківського осередку ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій» Хасая Світлана Анатоліївна. Вона учасниця Всеукраїнського проекту «Родинне коло», що нещодавно стартував у Харкові. Метою проекту є підтримка сімей бійців, які загинули у ході АТО. Світлана Анатоліївна розповіла дітям про важливість і значущість подібних соціальних проектів, а також про те, яким чином лідери учнівського самоврядування сьогодні можуть надати підтримку сім'ям загиблих і мобілізованих в рамках шкільних соціальних проектів.

04 T AQiLOGmPM05 160106 0Bce0UYZLME 

На завершення зустрічі директор Центру доуніверситетської освіти та кар'єри Університету, доцент кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві Мельман Вікторія Олександрівна прочитала лекцію на тему «Основи управління проектами. Соціальне проектування». Діти дізналися про основні принципи складання та реалізації проектів. У ході лекції основна увага й активна дискусія були спрямовані на соціальне проектування та професійні компетенції менеджера соціальних проектів.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 1225 гостей та користувачі відсутні