01 kRlPuX2bFkM11 та 12 березня вперше в нашому Університеті під патронатом профкому студентів були проведені «Шевченківські дні» на честь святкування 201-й річниці з дня народження славетного Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка.

11 березня було проведено «День національної символіки». В цей день перед початком пар на вході до Університету волонтери у костюмах героїв Шевченківської поезії роздавали жовто-блакитні стрічки. Волонтери завітали і до приймальні ректору Володимира Миколайовича Бабаєва та вручили йому стрічку.

На великій перерві усі бажаючі могли сфотографуватися з козаком – героєм Шевченківських творів. Роль козака на себе приміряв студент факультету по роботі з іноземними студентами.

02 PjnGOoZFAwY12 березня було проведено тематичну гру «Що? Де? Коли?» серед команд факультетів. Присвячена гра була українській історії, культурі, літературі та звичаям. Але були і загальні питання. У турнірі взяло участь 7 команд, одна з яких була збірна з двох факультетів. Перше місце посіла команда факультету АДОМ, друге – команда факультету Менеджмент і третє – збірна команда факультетів Менеджмент та Будівельний. Переможці отримали від профспілкового комітету подарункові сертифікати на придбання канцелярських товарів.

Сподіваємося, що свято Шевченка стане традиційним в Університеті, адже розвиток культури, доручення студентів до літературної спадщини збагатить їх внутрішній світ і просто буде сприяти цікавому проведенню вільного часу.

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці