1

2

3

4

5

01 04031У зустрічі також прийняли участь декан факультету АДОМ Рищенко Тетяна Дмитрівна, директор центру міжнародних відносин Бібік Наталія Валеріївна, завідуючі і провідні викладачі кафедр «Архітектури будівель і споруд, та дизайну архітектурного середовища», «Містобудування», «Основ архітектурного проектування та рисунку», «Міського будівництва».

Ректор Університету д-р. наук держ. упр., проф. Бабаєв Володимир Миколайович розповів студентам про перспективи розвитку підготовки фахівців напряму «Архітектура», матеріально-технічної бази для студентів-архітекторів, можливості навчання в аспірантурі та працевлаштування.

02 04032Бібік Н.В. повідомила про роботу міжнародного відділу Університету, а саме про міжнародні програми і зв’язки, завдяки яким студенти мають можливість навчатися в Італії, Греції, Польщі та інших країнах зарубіжжя.

Декан факультету звернула увагу на розбудову матеріально-технічної бази факультету, зокрема про нову архітектурно-художню майстерню Arthouse, у якій зможуть навчатися, у першу чергу, студенти старших курсів. А також про поширення спектру освітніх послуг, які надає Університет студентам факультету АДОМ.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 208 гостей та користувачі відсутні