1

2

3

4

5

01 DSCN3436Кафедрою «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту» 24 лютого 2015 року проведено заняття весняної школи «Школа бізнес-розвідника».

Заняття проводилися доц. Косяк А.П. та ас. Конопліною О.О.

Слухачами занять виступали учні 9-11 класів шкіл і гімназій м. Харкова і Харківської області.

Перед початком занять Школи учні здійснили екскурсію по всіх корпусах Університету, відвідали Музейний комплекс, спортивний і бібліотечний корпуси, а також Центр магістерської підготовки з управління фінансово-економічною безпекою.

02 DSCN3439Під час екскурсії до Музейного комплексу Університету учні ознайомилися із деталями біографії всесвітньо відомого архітектора Бекетова Олексія Миколайовича, ім'я якого носить Університет. Особисті документи, креслення, книги відомого академіка архітектури і педагога, професора, заслуженого діяча мистецтв Бекетова О.М. були представлені на екскурсії для ознайомлення. Протягом цікавої розповіді студенти змогли ознайомитися із переліком сотні найрізноманітніших споруд, що залишив нам у спадщину архітектор Бекетов О.М.

Після проведення екскурсії учні прийняли активну участь у занятті Школи бізнес-розвідника на тему: «Злочини у сфері бізнесу: необхідність моніторингу та дій із мінімізації».

03 DSCN3451Доц. Косяк А.П. та ас. Конопліна О.О. розкрили перед слухачами питання сутності сукупності заходів, які здійснюються у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму. Окрім того, слухачі заняття ознайомилися із переліком найбільш розповсюджених злочинів у економічній сфері та із видами відповідальності за здійснення цих неправомірних дій. Особлива увага доповідачів була сфокусована на необхідності, актуальності та основних кроках запровадження системи фінансово-економічної безпеки на підприємстві.

Окрім перелічених питань, слухачі школи дізналися, що навчання за спеціальностями кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту» забезпечує студентів:

– навчанню управлінню фінансами компанії, веденню бухгалтерського обліку на підприємстві;

– навчанню складання фінансової звітності як в українському, так і міжнародному форматі;

– придбання професійних навиків оцінки ефективності фінансово-економічної діяльності підприємства та забезпечення його економічної безпеки.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 310 гостей та користувачі відсутні