01 Xavier GreffeВ рамках міжнародного стажування за програмою Європейського обміну та підвищення мобільності Erasmus Mundus доценти кафедри Менеджменту і маркетингу в міському господарстві Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова Діоба Альбіна та Олена Плотницкая відвідали курс лекцій проф. Ксавьє Греффе (Xavier Greffe) "Економіка культурної діяльності та креативності" на базі Університету Нової Горици (UNG) і Університету Архітектури у Венеції (IUAV).

Ксавьє Греффе – професор економіки в Університеті, Париж, де він очолює департамент аспірантури за напрямом економіка мистецтв; професор Національного інституту державної політики, Токіо; професор в Оклендському технологічному інституті (Нова Зеландія). О чолює Національний комітет Франції з зайнятості в сфері культури. Представник Наукового комітету ІКОМОС: Економіка культурної спадщини.

02 IMG 024003 FullSizeRender

Баннер Довідника 2018