01 DSC0872923 грудня 2014 р. на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, під головуванням керівника Центру енергоефективних технологій, професора Говорова Пилипа Парамоновича та за участі проректора з наукової роботи, професора Харченко Віктора Федоровича проведено Круглий стіл за темою «Енергозбереження в житлово-комунальному господарстві – нагайне питання часу». У роботі Круглого столу прийняли участь члени Харківської громадської організації «Народна ініціатива», Громадської ради Харківщини, Громадської організації споживачів фінансових адміністративних і комунальних послуг (ГОСФАК), представники об’єднання співвласників багатоквартальних будівель (ОСББ), державних органів, підприємств та навчальних закладів.

З узагальненою доповіддю на засіданні Круглого столу виступив акад. Говоров П.П., в якій він дав оцінку стану енергетики та енергозбереження в ЖКГ України, висвітлив причини та наслідки низької ефективності енергетичного виробництва в Україні, визначив шляхи подолання кризи в енергетичному секторі та запобігання можливого колапсу енергетичної системи. З доповідями виступили фахівці, з різних галузей міського господарства, в яких вони висвітлили питання застосування нових енергоефективних будівельних матеріалів та конструкцій, підвищення енергоефективності теплових мереж, використання у якості палива опалого листя, контролю та обліку енергоспоживання тощо.

02 DSC0873503 DSC08738

04 DSC0874105 DSC08758

Захід пройшов у досить жвавому режимі, було багато виступів та певні суперечки але, за загальною оцінкою його учасників, він мав дуже корисні наслідки, які полягають в об’єднанні зусиль громадськості та вчених у досягненні кінцевого результату – підвищення енергоефективності об’єктів ЖКГ.

За результатами Круглого столу прийнято відповідну резолюцію та висловлено загальне побажання частіше проводити такі заходи з обов’язковим висвітлюванням їх у пресі та телебаченні.

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці