1

2

3

4

5

01 DSC0872923 грудня 2014 р. на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, під головуванням керівника Центру енергоефективних технологій, професора Говорова Пилипа Парамоновича та за участі проректора з наукової роботи, професора Харченко Віктора Федоровича проведено Круглий стіл за темою «Енергозбереження в житлово-комунальному господарстві – нагайне питання часу». У роботі Круглого столу прийняли участь члени Харківської громадської організації «Народна ініціатива», Громадської ради Харківщини, Громадської організації споживачів фінансових адміністративних і комунальних послуг (ГОСФАК), представники об’єднання співвласників багатоквартальних будівель (ОСББ), державних органів, підприємств та навчальних закладів.

З узагальненою доповіддю на засіданні Круглого столу виступив акад. Говоров П.П., в якій він дав оцінку стану енергетики та енергозбереження в ЖКГ України, висвітлив причини та наслідки низької ефективності енергетичного виробництва в Україні, визначив шляхи подолання кризи в енергетичному секторі та запобігання можливого колапсу енергетичної системи. З доповідями виступили фахівці, з різних галузей міського господарства, в яких вони висвітлили питання застосування нових енергоефективних будівельних матеріалів та конструкцій, підвищення енергоефективності теплових мереж, використання у якості палива опалого листя, контролю та обліку енергоспоживання тощо.

02 DSC0873503 DSC08738 

04 DSC0874105 DSC08758 

Захід пройшов у досить жвавому режимі, було багато виступів та певні суперечки але, за загальною оцінкою його учасників, він мав дуже корисні наслідки, які полягають в об’єднанні зусиль громадськості та вчених у досягненні кінцевого результату – підвищення енергоефективності об’єктів ЖКГ.

За результатами Круглого столу прийнято відповідну резолюцію та висловлено загальне побажання частіше проводити такі заходи з обов’язковим висвітлюванням їх у пресі та телебаченні.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті Один гість та користувачі відсутні