01 20141211 11484811 грудня 2014 року експерти Центру регіонального розвитку (ЦРР) Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова прийняли участь в регіональному семінарі «Спроможність міст керувати місцевою енергетикою – основа енергетичної незалежності».

02 20141211 114654Розпочався семінар з вітального слова голови Харківської обласної ради Сергія Івановича Чернова, який побажав учасникам продуктивної та плідної співпраці та підписав Угоду про співпрацю Харківської обласної ради з ГД ЕНЕР Європейської Комісії. З презентацією Європейської ініціативи «Угода Мерів» виступив Святослав Павлюк, керівник проекту «Угода Мерів-Схід».

Довідка. Угода мерів – провідна ініціатива Європейського Союзу, котра охоплює місцеві та регіональні органи влади, які беруть на себе добровільні зобов’язання підвищувати енергоефективність та нарощувати використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях. Слідуючи цим зобов’язанням, підписанти Угоди прагнуть скоротити власні викиди CO2 щонайменше на 20% до 2020 року, сприяючи, таким чином, розвитку екологічно орієнтованої економіки та підвищенню якості життя населення.

03 20141211 110457

Також були заслухані доповіді Наталії Олійник, представника Міжнародної Фінансової Корпорації («Реформування права власності в житловому секторі та енергозбереження в бюджетній сфері») та Максима Верещака, заступника міського голови Миргородської міської ради («Практичний досвід створення адміністративної структури та розробки Плану дій зі сталого енергетичного розвитку українського міста»).

04 20141211 114908В ході обговорення кола питань з проблематики семінару мери міст подякували Центру розвитку регіонів ХНУМГ імені О.М. Бекетова за всебічну допомогу і підтримку та підкреслили особливу значимість діяльності ЦРР для сталого розвитку регіонів України. Центр регіонального розвитку ХНУМГ імені О.М. Бекетова представляла аспірант кафедри «Економіки підприємств, бізнес адміністрування Оксана Кайданік.

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ