1

2

3

4

Аспірантура

5

01 image0812В рамках роботи ХНУМГ ім. О.М. Бекетова з Міністерством науки і освіти України щодо участі в Національній мережі трансферу технологій (NTTN) заступник начальника НДС Мущинська Н.Ю. прийняла участь в роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Інтеграція Національної мережі трансферу технологій NTTN до Європейських мереж», яка відбулася у м. Києві 4-5 грудня 2014 року на базі Національного транспортного університету.

В рамках конференції було прийняте рішення про включення ХНУМГ ім. О.М. Бекетова до Національної мережі трансферу технологій.

Участь Університету в мережі NTTN надасть можливість розширення зв’язків, (в т.ч. міжнародних) і сприяння пошуку потенційних партнерів для передачі своїх наукових розробок вітчизняним і закордонним підприємствам, а також знаходження нових ділових контактів з іншими вищими навчальними закладами України та світу, виведення закінчених наукових розробок в економічний та господарський обіг, що сприятиме підвищенню конкурентноздатності економіки України.

Основними завданнями ХНУМГ ім. О.М. Бекетова як члена Національної мережі трансферу технологій є:

- трансфер технологій, ноу-хау між науковими секторами та промисловістю;

- пошук партнерів та інвесторів для кооперації при розробці і впровадженні високотехнологічного наукового продукту як в Україні, так і за кордоном;

- організація взаємодії NTTN з міжнародними мережами трансферу технологій.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 342 гостей та користувачі відсутні