1

2

3

4

5

01 image0812В рамках роботи ХНУМГ ім. О.М. Бекетова з Міністерством науки і освіти України щодо участі в Національній мережі трансферу технологій (NTTN) заступник начальника НДС Мущинська Н.Ю. прийняла участь в роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Інтеграція Національної мережі трансферу технологій NTTN до Європейських мереж», яка відбулася у м. Києві 4-5 грудня 2014 року на базі Національного транспортного університету.

В рамках конференції було прийняте рішення про включення ХНУМГ ім. О.М. Бекетова до Національної мережі трансферу технологій.

Участь Університету в мережі NTTN надасть можливість розширення зв’язків, (в т.ч. міжнародних) і сприяння пошуку потенційних партнерів для передачі своїх наукових розробок вітчизняним і закордонним підприємствам, а також знаходження нових ділових контактів з іншими вищими навчальними закладами України та світу, виведення закінчених наукових розробок в економічний та господарський обіг, що сприятиме підвищенню конкурентноздатності економіки України.

Основними завданнями ХНУМГ ім. О.М. Бекетова як члена Національної мережі трансферу технологій є:

- трансфер технологій, ноу-хау між науковими секторами та промисловістю;

- пошук партнерів та інвесторів для кооперації при розробці і впровадженні високотехнологічного наукового продукту як в Україні, так і за кордоном;

- організація взаємодії NTTN з міжнародними мережами трансферу технологій.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 543 гостей та користувачі відсутні