1

2

3

4

5

У заході брали участь: декан факультету «Електропостачання і освітлення міст» доцент Поліщук Валентина Миколаївна, заступник декану з навчально-виховної роботи доцент кафедри «Електропостачання міст» Перепечений В.О., заступник декану з методично-методичної роботи Ляшенко О.М., завідувач кафедри «Електропостачання міст» професор Маляренко В.А., завідувач кафедри «Світлотехніка і джерела світла» професор Назаренко Л.А., профорієнтатори від кафедр, викладачі факультету та директор центру довузівської підготовки доцент Мельман В.О. 

01 image001 

Декан факультету розповіла про Університет в цілому, про факультет електропостачання і освітлення міст й навчання за спеціальностями та умови вступу на факультет в 2015 році.

Завідувачі кафедр та їх заступники розповіли про напрямки та спеціалізації за якими проводиться навчання студентів, про здобутки наших випускників та перспективи працевлаштування після закінчення Університету.

В роботі відеоконференції прийняли участь учні з понад десяти шкіл м. Харкова та Харківської області з Чугуївського та Сахновщинського районів. Серед питань, що були задані учнями шкіл були питання щодо технічної бази, сучасних методів викладання, умов проживання іногородніх студентів в гуртожитку, студентського дозвілля та відпочинку.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 257 гостей та користувачі відсутні