1

2

3

4

Аспірантура

5

У заході брали участь: декан факультету «Електропостачання і освітлення міст» доцент Поліщук Валентина Миколаївна, заступник декану з навчально-виховної роботи доцент кафедри «Електропостачання міст» Перепечений В.О., заступник декану з методично-методичної роботи Ляшенко О.М., завідувач кафедри «Електропостачання міст» професор Маляренко В.А., завідувач кафедри «Світлотехніка і джерела світла» професор Назаренко Л.А., профорієнтатори від кафедр, викладачі факультету та директор центру довузівської підготовки доцент Мельман В.О. 

01 image001 

Декан факультету розповіла про Університет в цілому, про факультет електропостачання і освітлення міст й навчання за спеціальностями та умови вступу на факультет в 2015 році.

Завідувачі кафедр та їх заступники розповіли про напрямки та спеціалізації за якими проводиться навчання студентів, про здобутки наших випускників та перспективи працевлаштування після закінчення Університету.

В роботі відеоконференції прийняли участь учні з понад десяти шкіл м. Харкова та Харківської області з Чугуївського та Сахновщинського районів. Серед питань, що були задані учнями шкіл були питання щодо технічної бази, сучасних методів викладання, умов проживання іногородніх студентів в гуртожитку, студентського дозвілля та відпочинку.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 269 гостей та користувачі відсутні