01 DSC 0023Гостей з Університету вітали на Богодухівщині: Богодухівський міський голова Олексенко Н.І., Голова Богодухівської районної державної адміністрації - Сластін О.П., Голова Богодухівської районної ради - Тризна Д.К., начальник відділу освіти Богодухівської райдержадміністрації – Безмінова І.Г., директор Богодухівського ліцею № 3 – Рубаник О.В. Університет представляли: проректор з керівництва та координації навчально-виховної роботи доц. Малєєв О.І., зав. каф. ЕПБАіРР проф. Димченко О.В., зам. директора ЦПКПК та ДН доц. Прасол В.М., доц. Величко В.В., доц. Бурак О.М. і ас. Покуца І.В.

В рамках профорієнтаційної роботи були проведені: презентація Університету та спеціальностей для майбутніх абітурієнтів, тематичний майстер-клас і представлена урочиста концертна програма. Школярі випускних класів м. Богодухова та району, їх батьки та вчителі, а також всі присутні з цікавістю ознайомилися з широкими можливостями навчання і розвитку особистості, які може надати Університет. Щиро дякуємо нашим друзям з Богодухівщини за теплий і гостинний прийом, сподіваємося на плідну і довгострокову співпрацю!

02 DSC 0209 Edited03 DSC 0050

04 DSC 006105 DSC 0089 Edited