1

2

3

4

Аспірантура

5

01 DSC664519 травня 2014 року в конференц-залі №1 Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова відбулось вручення свідоцтв про проходження навчання випускниками другого набору курсів оцінювачів.

На урочистій процедурі вручення свідоцтв були присутні:

ХАРЧЕНКО В.Ф. – проректор з наукової роботи ХНУМГ ім. О.М. Бекетова;

РИЩЕНКО Т.Д. – декан містобудівельного факультету ХНУМГ ім. О.М. Бекетова;

МАМОНОВ К.А. – керівник Науково-виробничого центру «Оцінка, землеустрій та кадастр», завідувач кафедри ГІС, оцінки землі та нерухомого майна ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.

02 DSC6546 2Свідоцтва засвідчують факт проходження навчання в Науково-виробничому центрі «Оцінка, землеустрій та кадастр» при Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова за напрямом 1 «Оцінка об’єктів у матеріальній формі», спеціалізація 1.1 - «Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок та майнових прав на них» і спеціалізація 1.3 - «Оцінка колісних транспортних засобів».

Власники свідоцтв про проходження навчання мають право на складання кваліфікаційного іспиту після проходження річного стажування для отримання кваліфікаційного свідоцтва оцінювача.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 195 гостей та користувачі відсутні