12-13 листопада у місті Львів пройшов Пленум Центрального комітету профспілки працівників освіти і науки України. Харківська область була представлена головою Харківської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Лідією Миколаївною Дулуб, головами первинної профспілкової організації Московського та Красноградського районів, міста Куп'янськ, Харківського університету імені С.Кузнеця та головою первинної профспілкової організації студентів Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова. Першим питанням порядку денного було внесено змін до складу центрального комітету Профспілки.

До складу ЦК було обрано голову ППОС ХНУМГ імені О.М. Бекетова О.І. Угоднікову. Наступним питання був звіт голови Профспілки Георгія Федоровича Труханова. У доповіді було зазначено позицію Профспілки відносно підвищення соціально-економічного рівня життя освітян та студентів в умовах спрямування курсу Міністерства на виконання вимог МВФ. Піднімалися питання виплати заробітної плати, стипендії, надбавок. Профспілкою заблоковано норму викладач студент 1 до 18, введення якої планувалося ще з 2013 року, було внесено зміни до постанови 65 щодо використання коштів спеціального фонду та заміщення вакантних посад, нарахування різного типу надбавок.

Важливим здобутком є розширення фінансової та економічної автономії вищих навчальних закладів, розширення повноваження профкомів, що зазначено у новому Законі «Про вищу освіту». Ця робота повинна продовжуватися і надалі оскільки в умовах соціально-економічної кризи Профспілки освітян є єдиним органом, який може ефективно захищати права та інтереси працівників і студентів на всіх рівнях та гілках влади.

Наприкінці пленуму голова Профспілки Г.Ф. Труханов подякував Львівській обласній організації освітян за теплий прийом та організаційну допомогу у проведенні пленуму.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

20

баннер ТСЛ

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Прием Кернеса 4

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

На сайті Один гість та користувачі відсутні