1

2

3

4

Аспірантура

5

01 badminton14 листопада 2014 року відбувся відкритий командний кубок Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого з бадмінтону серед студентів та співробітників ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації м. Харкова, який проводився за підтримкою Ректорату НЮУ імені Ярослава Мудрого, профспілкового комітету та Федерації бадмінтону Харківської області.

Змагання проводились в навчально-спортивному комплексі «Юрист». Заявлені команди за підсумками жеребкування були розподілені на 2 підгрупи. В кожній підгрупі ігри відбувалися за коловою системою. Змагання проводились в одне коло. Потім розігрувалися командні місця (переможці підгруп розігрують 1 та 2 місця; команди, які посіли другі місця в підгрупах, 3 та 4 місце; треті команди в підгрупах розігрують 5 та 6 місця та т.п.). Команда-переможець та наступні місця в підгрупах визначалися за найбільшою кількістю набраних очок.

02 image203 image 1 

04 IMG 627005 IMG 6292 

06 GRbADMЗмішана команда університету міського господарства брала участь в змаганнях чоловічих команд, де було 9 команд. Команди були поділені на 2 підгрупи. Наша збірна була у 1-й підгрупі та вийшла до півфіналу з підгрупи другою.

За результатами змагань команда ХНУМГ посіла 3 місце.

Від нашого університету в змаганнях приймали участь:

студентка 5-го курсу гр. М ПЦБ-2014-1 Петренко Анастасія та лаборант КФВіС Бескоровайний Ігор Володимирович.

Представник команди: викл. КФВіС Горошко Н. І.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 183 гостей та користувачі відсутні