01 1H9w9rBelmE23 жовтня відбулася звітно-виборча профспілкова конференція профбюро студентів Містобудівельного факультету. На конференції були присутні голова ППОС ХНУМГ ім. О.М. Бекетова Угоднікова О.І., заступник голови ППОС ХНУМГ ім. О.М. Бекетова Романенко С.В. та заступник декана Містобудівельного факультету Жигло В.В.

В рамках конференції було заслухано звіт в.о. голови профбюро Містобудівельного факультету Мирошниченко А.Ю. за період з листопада 2013 року по жовтень 2014 року. Також звітували представники секторів: Інформаційного, Соціального захисту, Організаційного та Житлово-побутового.

02 OTPuFMc7MLU03 U0nM744lzGI

05 yoRBppGCyHcНа конференції було обрано голову профбюро студентів Містобудівельного факультету – Мирошниченко А.Ю. та заступника голови профбюро Містобудівельного факультету - Кальченко В. С., оновлено склад профбюро факультету. Також від факультету до ППОС ХНУМГ ім. О.М. Бекетова надійшло клопотання про прийняття у члени профспілкового комітету студентів Університету Шерстюка М.С., Кравченко О.О. та Брагара А.С.

Роботу профбюро студентів Містобудівельного факультету за звітній період визнано задовільною.

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

Шкільний урок в ХНУМГ