01 DSC 369221 жовтня 2014 року у конференц-залі №2 відбулася чергова звітно-виборча конференція профбюро студентів факультету Інженерної екології міст. У роботі конференції взяли участь заступники декана факультету ІЕМ Ромашко Олександр Васильович та Ткаченко Роман Борисович, голова Профспілкового комітету студентів Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова Угоднікова Олена Ігорівна, заступник голови Профспілкового комітету студентів ХНУМГ ім. О.М. Бекетова Романенко Сергій Вікторович.

На конференції було заслухано звіт в.о. голови профбюро Бушової Вікторії Вячеславівни про роботу профбюро студентів факультету ІЕМ за період з листопада 2013 року по жовтень 2014 року. Також було заслухано звіти представників секторів: житлово-побутового, організаційного, інформаційного та соціального захисту. Одноголосно було обрано голову профбюро студентів факультету Бушову Вікторію Вячеславівну, новий склад профбюро студентів факультету ІЕМ. Конференцією постановили клопотатися перед ППОС ХНУМГ ім. О.М. Бекетова про прийняття у члени профспілкового комітету студентів Університету Бушову Вікторію Вячеславівну.

02 DSC 367903 DSC 3680

04 DSC 368305 DSC 3685

Роботу профспілкової організації студентів факультету Інженерної екології міст вважати задовільною.

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ