1

2

3

4

Аспірантура

5

01 017На зустріч із ректором Університету були присутні студенти 1-5 курсів факультету.

У словах привітання до учасників зібрання проф. В.М. Бабаєв окреслив перспективи та проекти розвитку Університету, а також основні аспекти навчального процесу, проходження всіх видів практик та організації студентського дозвілля.

02 036Підкреслюючи безперечність ключового місця молоді у розвитку та успішному функціонуванні країни, ректор Університету виразив побажання активної участі студентів у житті їх рідної Alma Mater, а саме у громадській роботі та загальноуніверситетських проектах. Також ректор звернув увагу на питаннях підвищення ефективності навчального процесу та дисципліни студентів, як критерію успішності майбутньої професійної діяльності.

У рамках зустрічі студенти факультету «Економіка і підприємництво» поспілкувалися з представниками таких структурних підрозділів Університету, як:

– Центру довузівської підготовки та працевлаштування (керівник – доц. В.А. Мельман);

– бізнес-інкубатору (керівник – доц. Н.Ю. Мущинська);

– Центру міжнародної діяльності та освіти (керівник – доц. Н.В. Бібік);

– науково-дослідного сектору (керівник – проф. М.К. Сухонос);

– профкому студентів (керівник – О.І. Угоднікова);

– студентського сенату (керівник – Д.М. Вершиніна).

03 04704 063 

Кожен із доповідачів ознайомив присутніх студентів із питаннями можливості участі у міжнародних проектах, навчання на курсах поглибленого вивчення іноземних мов професійного спрямування, а також організації сумісних наукових проектів із зарубіжними навчальними організаціями та установами. Голова студентського сенату Д.М. Вершиніна докладно розповіла про аспекти кар'єрного росту студентів Університету під час та після закінчення навчання.

04 11405 075 

Керівник Центру довузівської підготовки та працевлаштування доц. В.А. Мельман звернула увагу студентів на особливості працевлаштування в умовах сучасного ринку праці, про критерії відбору та вимоги роботодавців до молодих спеціалістів, про важливість внутрішньої мотивації до професійного самовизначення, розуміння власного професійного шляху та формування навичок щодо методів, способів, засобів пошуку роботи.

Присутні студенти озвучили чимало питань щодо проживання у гуртожитках, задачі іспитів, процедури вступу до магістратури, моралі та етики, налагодження виплат стипендій тощо.

06 072Учасникам зустрічі ректор Університету побажав успіхів у навчанні, впевненості у собі, активності, впевненості і цілеспрямованості на професійному шляху.

Декан факультету проф. О.В. Соловйов висловив щиру подяку ректорату Університету та представникам структурних підрозділів Університету за надану можливість проведення зустрічі із студентами.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Конф Спадщина ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 285 гостей та користувачі відсутні