1

2

3

4

5

01 20141103 101316 new3-7 листопада 2014 р. експерти Центру регіонального розвитку ХНУМГ імені О.М. Бекетова – старші викладачі кафедри економіки підприємств, бізнес адміністрування та регіонального розвитку – Панова Олена Дмитрівна і Славута Олена Іванівна взяли участь у п’ятиденному навчально-практичному семінарі для викладачів «Викладання ключових аспектів державно-приватного партнерства», що був організований Програмою розвитку державно-приватного партнерства Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) на базі Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти в Україні у м. Києві.

На відкритті семінару з вітальним словом виступили Мік Мюллей, директор Програми розвитку державно-приватного партнерства Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Олександр Сидоренко, директор Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти в Україні. Учасники семінару також мали можливість обговорити практичні питання реалізації ДПП проектів в Україні та світі з співавтором проекту Закону України «Про загальні засади розвитку державно-приватного партнерства в Україні» Ксенією Ляпіною – народним депутатом України, заступником голови Комітету з питань економічної політики Верховної Ради України, членом групи спеціалістів департаменту економічної кооперації та інтеграції Європейської Економічної Комісії ООН.

02 IMG 6950 2 

Під час семінару учасникам було запропоновано різні навчальні інструменти, які успішно можуть використовуватися для адаптації чи створення навчальних дисциплін з питань ДПП: ситуаційна методика навчання (case studies), відповідно, учасники семінару були залучені до аналізу кейсів, розроблених на прикладах проектів ДПП, реалізованих в Україні, включаючи демонстрацію «живого» кейсу (live case study) ДПП-проекту «Місто спорту» у м. Києві. 

03 IMG 6956 2 

По закінченню семінару усі учасники отримали сертифікати Програми розвитку державно-приватного партнерства Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). 

04 IMG 6903 new05 IMG 6941 new 

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 320 гостей та користувачі відсутні