1

2

3

4

Аспірантура

5

01 20141103 101316 new3-7 листопада 2014 р. експерти Центру регіонального розвитку ХНУМГ імені О.М. Бекетова – старші викладачі кафедри економіки підприємств, бізнес адміністрування та регіонального розвитку – Панова Олена Дмитрівна і Славута Олена Іванівна взяли участь у п’ятиденному навчально-практичному семінарі для викладачів «Викладання ключових аспектів державно-приватного партнерства», що був організований Програмою розвитку державно-приватного партнерства Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) на базі Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти в Україні у м. Києві.

На відкритті семінару з вітальним словом виступили Мік Мюллей, директор Програми розвитку державно-приватного партнерства Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Олександр Сидоренко, директор Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти в Україні. Учасники семінару також мали можливість обговорити практичні питання реалізації ДПП проектів в Україні та світі з співавтором проекту Закону України «Про загальні засади розвитку державно-приватного партнерства в Україні» Ксенією Ляпіною – народним депутатом України, заступником голови Комітету з питань економічної політики Верховної Ради України, членом групи спеціалістів департаменту економічної кооперації та інтеграції Європейської Економічної Комісії ООН.

02 IMG 6950 2 

Під час семінару учасникам було запропоновано різні навчальні інструменти, які успішно можуть використовуватися для адаптації чи створення навчальних дисциплін з питань ДПП: ситуаційна методика навчання (case studies), відповідно, учасники семінару були залучені до аналізу кейсів, розроблених на прикладах проектів ДПП, реалізованих в Україні, включаючи демонстрацію «живого» кейсу (live case study) ДПП-проекту «Місто спорту» у м. Києві. 

03 IMG 6956 2 

По закінченню семінару усі учасники отримали сертифікати Програми розвитку державно-приватного партнерства Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). 

04 IMG 6903 new05 IMG 6941 new 

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Конф Спадщина ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 294 гостей та користувачі відсутні