01 225 жовтня 2014 року в отелі «Kharkiv Palace» пройшла ІІ-а Міжнародна виставка «Освіта за кордоном».

Завідувач кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту», керівник стратегічно групи «Додаткова освіта» проф. Тетяна Валеріївна Момот взяла учаcть у виставці.

Робота виставки була організована компанією «Eruditus».

02 1Відвідувачами виставки виступали школярі, студенти, а також всі, хто цікавиться питаннями освіти за кордоном. Учасниками виставки цього року стали провідні навчальні заклади Великобританії, Швейцарії, Канади, Германії, Іспанії, Чехії та ін. країн.

Проф. Момот Т.В. прийняла участь у роботі численних освітніх семінарів, в форматі ділових груп поспілкувалася із представниками навчальних закладів Європи, встановила контакти для співпраці з бізнес школою Європейського університету (European University) та Талліннським технологічним університетом (Tallinn University of Technologies).

Представники кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту» та завідувач кафедри проф. Момот Т.В. ознайомилися із програмами бакалавріату та магістратури, а також запланували у перспективі налагодження зв’язків щодо впровадження програм літніх шкіл, індустріальних візитів тощо.

Фото: з Іриною Колотей, European University

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

20

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

На сайті 111 гостей та користувачі відсутні