Ректор ХНАМГ проф. Бабаєв В.М. підписав угоду з міською Радою м. Алушта Автономної Республіки Крим в особі голови міської Ради Колота С.В. про створення науково-проектного центру на базі літературно-меморіального музею С.Н. Сергеєва – Ценського, дома-музею академіка архітектури А.М. Бекетова.

Робота центру буде спрямована на посилення практичної складової підготовки студентів-архітекторів Містобудівельного факультету Академії. Під час проходження навчальної практики на базі центру студенти отримають можливість ознайомитися з архітектурно-ландшафтними особливостями м. Алушти, її історичними пам'ятниками, проектною документацією цінних архітектурних об'єктів та розробити власні проектні пропозиції щодо вдосконалення архітектурно-містобудівного середовища міста.

ДЕНЬ ВИПУСКНИКА

Вступ2019

Баннер Довідника 2018

На сайті Один гість та користувачі відсутні