Два роки поспіль Дні відкритих дверей Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова проходили у форматі #BeketovOpenSpace. Концепт заходу – можливість усіх бажаючих відвідати університетський простір у зручний час і у вподобаний спосіб.

Два роки ми радо відчиняли наші двері харків’янам і гостям нашого міста. Умови загальнонаціонального карантину внесли корективи у звичне життя Університету. Піклуючись про безпеку і здоров’я кожного, ми пропонуємо відвідати наш навчальний заклад віртуально. На офіційному сайті Університету ми «відчиняємо» вікно #BeketovOpenSpace, де ви можете ознайомитися з освітньою та науково-дослідницькою інфраструктурою, матеріально-технічною базою Університету. А завантажити інтерактивний Довідник абітурієнта-2020 можна за посиланням:https://bit.ly/2YjV8v3

Слідкуй за новинами на нашому сайті, переглянь віртуальний тур по Університету та переконайся на власні очі – навчатися у ХНУМГ імені О.М. Бекетова доступно, зручно, цікаво та перспективно!

Аудиторний фонд

Лабораторний фонд

Гуртожитки

Наукова бібліотека

Конференц-зали

Комп'ютерно-інформаційне забезпечення

Центри

Центр розвитку для дітей

Енерго-Інноваційний HUB

Спортивний комплекс

ФАКУЛЬТЕТ АРХІТЕКТУРИ, ДИЗАЙНУ ТА ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

БУДІВЕЛЬНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

ФАКУЛЬТЕТ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ І ОСВІТЛЕННЯ МІСТ

ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРНИХ МЕРЕЖ ТА ЕКОЛОГІЇ МІСТ

ФАКУЛЬТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ

ФАКУЛЬТЕТ ТРАНСПОРТНИХ СИСТЕМ ТА ТЕХНОЛОГІЙ

ЦЕНТР ЗАОЧНО-ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Дата 25.01.2021 10:00 - 11:00

Засідання Ректорату відбудеться у конференц-залі №2 о 10:00

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Логістика»
01.02.2021 - 02.04.2021

Оргкомітет запрошує Вас взяти участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Логістика», який буде проходити в лютому - квітні 2021 року у режимі відеоконференції у Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова.

Другий етап Конкурсу – буде проходити у режимі відеоконференції (науково-практична конференція) ‒ 2 квітня 2021 року.

Телефон оргкомітету: (057) 707-32-61 кафедра Транспортних систем і логістики (ТСЛ), Галкін Андрій Сергійович, к.т.н., доцент.

Запрошення на конкурс

Наказ про проведення конкурсу

Міжнародна науково-практична інтернет-конференція “Підприємництво та бізнес-адміністрування: сучасні тренди”
01.02.2021

Шановні колеги !

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції “Підприємництво та бізнес-адміністрування: сучасні тренди”,  що відбудеться 01-28 лютого 2021 р. у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

Мета конференції – обговорення питань застосування підходів, механізмів та інструментарію у вирішенні проблем і визначення трендів розвитку підприємництва та бізнес-адмініструваннях.

Участь у заході – безкоштовна.

Основні тематичні напрямки конференції:

Секція 1.Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Секція 2. Розвиток підприємництва: регіональний аспект

Секція 3. Розвиток фінансово-економічних відносин в сучасному підприємництві

Секція 4. Особливості бізнес-адміністрування на підприємствах (різних форм власності)

Секція 5. Перспективи застосування інформаційних технологій для розвитку бізнесу

Секція 6. Виклики для бізнесу у зв’язку з пандемією COVID-19.

Секція 7. Проблеми, стан та перспективи розвитку підприємств муніципального господарства та будівництва.

Більш детальна інформаціяв інформаційному повідомленні

та на сайті кафедри

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Транспортні системи»
10.02.2021 - 19.02.2021

Оргкомітет запрошує взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Транспортні системи», який буде проходити в лютому - квітні 2021 року у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

Конкурс проводиться згідно Наказу Міністерства освіти та науки України від 24.11.2020 р. № 1457 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році» у відповідності з Положенням про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017 р. № 605 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 15.05.2017 р. за № 620/30488. Конкурс проводиться у два тури:

- перший тур - у закладах вищої освіти листопад 2020 - січень 2021 року;
- другий тур – ХНУМГ імені О. М. Бекетова, лютий-квітень 2021 року.

Другий тур Конкурсу проводиться у два етапи:
- перший етап - заочний (прийом на рецензування робіт - до 10 лютого 2021 року);
- другий етап - дистанційний (науково-практична конференція у режимі відеоконференції з використанням MS Teams) - 7 квітня 2021 року.

Запрошення взяти участь у конкурсі

Наказ про проведення конкурсу

Кафедри ХНУМГ